O nás - Laniko.cz


O nás

LANIKO je česká obchodní firma, která je na trhu již od roku 1994. Začínali jsme prodejem, pronájmem a servisem kancelářské techniky. V dnešních dnech vybavíme vaši kancelář vším potřebným. Od kopírek, tiskáren, multifunkčních strojů, skenerů, projektorů až po pokladny EET, kávovary a kancelářský nábytek. Naše pobočky a servisní techniky najdete po celé republice:   Laniko logo

 Praha
 Žďár nad Sázavou
 Brno
 Prostějov
 Šumperk
 Zlín

 

K dnešnímu dni mají všechna zastoupení firmy LANIKO přes 2000 spokojených zákazníků, o které pečuje zkušený tým techniků a obchodních zástupců.

 

Proč RICOH a CANON?

Japonská firma RICOH je předním světovým výrobcem kancelářské a výpočetní techniky, foto a video techniky a dalších elektronických komponentů. Výrobky RICOH získávají pravidelně ocenění za kvalitu, výkonnost a bezpečnost. CANON nabízí vhodný produkt pro všechny podnikové potřeby. Od jednoúčelových zařízení až po plně škálovatelná černobílá i barevná multifunkční zařízení.

Autorizovaný dealer společností RICOH a CANON

 

Z historie společnosti LANIKO

Firma LANIKO vznikla 21. 4. 1994 v Praze pod názvem LANIKO Praha s.r.o. jako autorizovaný dealer značky LANIER. V roce 2000 (12. 7.) vzniklo zastoupení firmy LANIKO v Olomouci a Prostějově s názvem LANIKO Morava s.r.o. Další pobočky firmy LANIKO na sebe nenechaly dlouho čekat. Po stáhnutí značky LANIER z evropského trhu jsme zvolili zařízení RICOH. Nejsou sice nejlevnější na trhu, ale jejich robustnost a nízké náklady ocení každý, kdo s nimi má co dočinění. Naši zákazníci jsou toho důkazem.

 

Máte jakékoli dotazy?