SafeQ - Laniko.cz


SafeQ

Máte přehled o množství vytištěných stránek ve vaší firmě? Bojíte se tisknout důvěrné dokumenty na síťové tiskárně? Chcete znát a případně rozúčtovat náklady na tisk na jednotlivá střediska nebo uživatele? Chcete předejít problémům při výpadku jedné z vašich tiskáren? Potřebujete garanci funkčnosti tiskového prostředí? Chcete optimalizovat náklady na vašem tiskovém prostředí? Uvítali byste zjednodušení správy tiskáren a kopírek? Je pro vás důležité znát přesné náklady na tisk, včetně pokrytí stran tonerem? Rádi byste zpoplatnili tisk a kopírování? Hledáním řešení těchto problémů již neztrácejte čas a prostředky. To vše za vás vyřeší software SafeQ

 

SafeQ - komplexní řešení pro řízení nákladů na tvorbu dokumentů

SafeQ je rozhraní, které dokáže monitorovat veškeré náklady spojené s tiskem, ať už jde o spotřebu papíru, toneru, energií či opotřebení. Tiskové řešení SafeQ umožňuje sledování množství vytištěných stran, vyhotovených kopií, naskenovaných stránek i odeslaných faxů. Vytištěné stránky lze monitorovat na síťových tiskárnách, multifunkčních strojích, ale i lokálních (stolních) tiskárnách či plotrech.

 

Co umožňuje systém SafeQ?

  Účtování
přesné sledování nákladů na reprografické výstupy

  Vyhodnocování
průběžné rozklíčování nákladů podle jednotlivých uživatelů, středisek, projektů

  Monitoring
sledování nákladů i na malých lokálních tiskárnách

  Řízení přístupu
nastavení kritérií pro tisk jednotlivým uživatelům (omezení počtu tisků, zákaz barevného tisku, ...)

  Zabezpečený tisk

Zabezpečený tisk (též odložený tisk) je funkcí, která blokuje úlohy poslané do tisku až do doby, než se uživatel autorizuje na tiskovém terminálu u tiskárny. Tiskovou úlohu lze vyzvednout na jakékoliv tiskárně či multifunkčním zařízení vybaveném tiskovým terminálem SafeQ. Uživatel tak má plnou kontrolu nad svými dokumenty.