Ricoh - Laniko.cz

Ricoh

Znáte způsob, jak snížit náklady na tisk při současném zlepšení správy dokumentů? Víte, jak můžete urychlit pracovní proces a být produktivnější? Jak rostou požadavky moderní kanceláře, roste i potřeba vysoce produktivního partnera. Kancelářské stroje RICOH vám pomohou pracovat rychleji a efektivněji díky kombinaci nejmodernějšího hardware s výkonnými softwarovými nástroji. Kancelářské stroje RICOH jsou plně rozšiřitelné a nabízejí množství funkcí a výhod včetně rychlosti a distribučních možností.

 

Jaké kancelářské stroje vám nabízíme?

 Multifunkce barevné
 Multifunkce černobílé
 Tiskárny barevné
 Tiskárny černobílé
 Faxy

 

Doba ve znamení informací

Dnešní doba se vyznačuje čím dál tím rychlejším pracovním tempem. Jeden termín střídá druhý, tlak na pracovní výkon a efektivitu se zvyšuje. Zařízení Ricoh jsou z toho důvodu konstruovány pro zvyšování tiskových výstupů, mají jednoduché ovládání a jsou vysoce spolehlivé. Moderní digitální stroje umí tisknout, kopírovat, skenovat, faxovat a mají přehledný dotykový dispej.

 

Kvalita a rychlost je samozřejmostí

Vlastnosti jako rychlý tisk, duplexní tisk, skenování do emailu, faxování do emailu, internet fax otevírají nové možnosti pro zvyšování výkonu a redukci nákladů. Výjimeční v každém detailu, jsou tito pomocníci okamžitě připraveni k práci v jakékoli dnešní počítačové síti. Poskytují tak nezbytnou vysokou rychlost a dokončování pro maximálně profesionální výstup. 

 

Zařízení Ricoh

 Multifunkce barevné
 Multifunkce černobílé
 Tiskárny barevné
 Tiskárny černobílé
 Faxy

Pokud máte jakékoliv dotazy či potřebujete poradit s výběrem nejvhodnějšího a nejefektivnějšího kancelářského stroje RICOH na míru, neváhejte a kontaktujte nás.