Nábytek VASA - Laniko.cz


Nábytek VASA

 kancelářský nábytek
 bytový nábytek (vestavné skříně, kuchyně)
 hotelový nábytek (postele, komody, atypické skříně)
 nábytek pro domovy důchodců
 zakázkový nábytek
 kancelářské židle a křesla
 koberce, žaluzie a další doplňky do interiérů

 

Český výrobce kancelářského nábytku S 5-LETOU ZÁRUKOU.

 

Jedinečná technologie - PUR hrana

Nábytek VASA disponuje jedinečnou technologií na výrobu velmi odolných a trvanlivých litých polyuretanových (PUR) hran stolových desek, což zaručuje jejich praktičnost, ergonomii a vysokou životnost. Takováto pracovní deska je odolnější vůči vlhkosti, hrany se nemohou díky jejich nalití na desku odloupávat a v neposlední řadě zpříjemňují práci u kancelářského stoluNábytek VASA je jediná společnost na českém trhu, která technologii lití polyuretanu na nábytek vlastní, je schopna ji vyrobit a aplikovat na hrany plošného materiálu, zejména stolových plátů.

 Doporučení na používání PUR hrany díky příznivému vlivu na zdraví člověka, si můžete přečíst v lékařském posudku MUDr. Pavla Homolky.

 

3D vizualizace

Veškeré návrhy uspořádání nábytku vám připravíme v 3D vizualizaci, která vám umožní doslova pohyb po navrhovaném prostoru v reálném čase. Uvidíte, jak bude vypadat uspořádání nábytku ze všech stran i úhlů.

 

 

Nábytek s vlastní tváří

Firma Nábytek Vasa, spol. s.r.o je ryze česká výrobní společnost, která se specializuje na výrobu kvalitního kancelářského nábytku a zařízení veřejných interiérů. Na trhu působí od roku 1993. Použité materiály jsou ekologicky recyklovatelné a přispívají tak ke zdravějšímu životnímu prostředí. Na veškeré produkty se vztahuje záruka 60 měsíců od doby dodání.

 

Fotogalerie

 Kancelářský nábytek - ukázky
 Manažerský nábytek - ukázky
 Kuchyně - ukázky
 Minikuchyně - ukázky
 Recepce - ukázky
 Skříňový systém - ukázky
 Karusely - ukázky