Canon - Laniko.cz

Canon

Canon je jedna z nejprestižnějších značek na trhu. Laserové tiskárny, kopírky, faxy a multifunkční zařízení Canon nabízejí špičkovou kvalitu, vysoký výkon, spolehlivost, snadnou obsluhu a hospodárný provoz. Máme vhodný produkt pro všechny podnikové potřeby. Od jednoúčelových zařízení až po plně škálovatelná černobílá i barevná multifunkční zařízení.

 PIX MA - inkoustová multifunkční zařízení Canon
 MAXIFY - multifunkční inkoustové tiskárny Canon
 i-SENSYS - menší laserová multifunkční zařízení a faxy Canon
 imageRUNNER - kancelářská multifunkční zařízení Canon
 imagePROGRAF - velkoformátové tiskárny Canon
 Skenery Canon

 

Canon = vyšší úroveň produktivity

Stroje Canon zvládají práci rychleji a snadněji, než kdy dříve. Díky barevné dotykové obrazovce s vysokým rozlišením je provádění úkolů snadné a funkce naklopení dává uživatelům volnost upravit si úhel obrazovky tak, jak jim to nejvíce vyhovuje. Zařízení Canon mohou díky svým výkonným možnostem skenování sloužit jako centrum pro záznam dokumentů a digitalizaci pracovních postupů. Skenovací jednotky simultánně skenují obě strany papíru, aby výsledky byly k dispozici superrychle.

 

Canon = pokročilé řízení nákladů

Stroje Canon vám poskytují všechny nástroje, které potřebujete, abyste stále měli vše pod kontrolou. Monitorovat činnost vašich zaměstnanců je velmi snadné a vy tak můžete jednoduše identifikovat oblasti, v nichž je možné dosáhnout úspor. Poté můžete použít omezení na určité funkce zařízení, jako je skenování a odesílání, kopírování, barevný tisk podle jednotlivých uživatelů.

 

Organizace, které aktivně spravují svůj park tiskáren, kopírek, multifunkcí a faxů, mohou ušetřit 10 -30 % svých nákladů na tisk.

 

Canon = zaměřeno na zabezpečení

 

Věděli jste, že 33 % kancelářských pracovníků vidělo důvěrné informace na firemních tiskárnách či kopírkách?

70 % respondentů v nedávné studii sdělilo, že zažili jeden nebo více případů, kdy jim v souvislosti s tiskem nechtěně unikla data.

 

Řešení společnosti Canon v oblasti prevence ztráty dat vám umožňuje monitorovat to, co uživatelé na multifunkčním zařízení tisknou, kopírují a skenují. Toto řešení také může naoprávněným uživatelům zabránit v tisku nebo skenování dokumentů, které obsahují citlivé informace, takže máte jistotu, že vaše důležité informace jsou v bezpečí.

 

Canon = efektivní provozní náklady

Pro zařízení Canon je charakteristické rychlé spuštění. Jsou chráněna před zbytečným plýtváním energie, disponují automatickými časovačí, které mohou zařízení vypnout při nečinnosti nebo na konci pracovního dne či týdne.

 

Zařízení Canon

 PIXMA - i nkoustová zařízení
 MAXIFY - multifunkční inkoustové tiskárny Canon
 i-SENSYS - menší laserová zařízení a faxy Canon
 imageRUNNER - kancelářská multifunkční zařízení Canon
 imagePROGRAF - velkoformátové tiskárny Canon
 Skenery Canon