Analýza tisku - Laniko.cz


Analýza tisku

Znáte přesné náklady na tisk dokumentů ve vaší firmě? Máte možnost vidět náklady přes jednotlivá střediska či uživatele? A už jste vyřešili problém, jak všechny firemní dokumenty evidovat? Co vytisknout, do jakého šanonu to založit a kam nakonec všechny ty šanony uložit? Pokud jste alespoň jednou odpověděli záporně, máme pro vás řešení.  Dokážeme snížit náklady na zpracování dokumentů ve vaší firmě až o 20%!

 

Tiskněte s co nejnižšími náklady

Náklady na tisk tvoří v každé firmě nemalou částku. Většina majitelů a manažerů vůbec netuší, kolik se toho v jejich firmě měsíčně vytiskne. Ekonomická krize všem ukázala, že hledat ve firmě zbytečné náklady je nutné a také mnohým z nás otevřela oči, kde všude ve firmě se dá ušetřit. Oblast nákladů na tisk dokumentů je jedním z míst, kudy utíkají nemalé firemní peníze.

 

Co vám v oblasti tiskových řešení nabízíme?

Je samozřejmé, že hlavním cílem jakýchkoliv změn v oblasti tisku na firmě je zachovat kvalitní tiskový výstup a přitom zefektivnit a optimalizovat náklady s tím spojené. Kombinací analýzy tisku, SW řešení sloužícího k monitoringu tisku a kvalitních  kancelářských strojů toho dosáhnete velmi rychle. K úspoře 20 % nákladů na tisk vám chybí jen tři krůčky:

1) Analýza současného stavu tiskového prostředí

V průběhu analýzy dochází ke zmonitorování a zakreslení rozmístění stávajících kopírovacích a tiskových zařízení, ke zjištění jejich vytíženosti a nákladovosti. Na základě těchto zjištění vám vyčíslíme současné náklady na tisk a zjistíme skutečné potřeby na tiskové a kopírovací stroje.

 

2) Aplikace tiskového řešení

Jako druhý krok následuje nasazení SW řešení, které dokáže monitorovat veškeré náklady spojené s tiskem, ať už jde o spotřebu papíru, toneru, množství tištěných dokumentů, množství barevného tisku,....

 

3) Optimalizace tiskového prostředí

V třetí fázi dochází k výběru a optimálnímu rozložení nejvhodnějších a nejefektivnějších kancelářských strojů, a to dle skutečných potřeb, nákladovosti a kvality strojů. Zvolené stroje jsou navrženy tak, aby uživateli přinesly maximální užitek při práci s dokumenty a zároveň snížily náklady na jejich vytváření.

 

Proč využít analýzu tisku?

Aplikace analýzy tisku vám zajistí zvýšení produktivity a především měřitelnou a na první pohled viditelnou finanční úsporu, které dosáhnete kombinací moderní kancelářské technologie a efektivních firemních procesů. Spojením našich znalostí a zkušeností z této oblasti, se SW řešením SafeQ a kancelářskými stroji dosáhnete úspory min. 20 % oproti současným nákladům na tisk.